Proiector led alb piscina Cilia 15 W cu duza conexiune
Produse complementare
-
Conducta de perete
SKU: 15658Stoc Magazin
Conducta de perete inox AISI-304, 340 mm, 1 1/2"
SKU: 00328La comandaLivrare: 5 - 10 zile507,91Â Lei
Proiector cu led alb Cilia Brio WRM subacvatic de 15 W oferit de catre echipa consult-pools.ro impreuna cu duza de conexiune la set.
Caracterizat prin noutatea sa in ceea ce priveste sistemul de montare si fixare in structura de beton a piscinei. Recomandat pentru orice tip de piscina al carei finisaj se realizeaza utilizandu-se: vitroceramica, mozaic sau gresia.
Poate fi instalat cu succes pentru orice tip de piscina prin implementarea in structura de beton a piscinei a unei duze de conexiune cu filet interior D50 1 1/2".
Avantaj: furnizat impreuna cu duza de conexiune necesara fixarii in structura de beton a piscinei.
Elemente componente proiector led alb pentru piscina Cilia 15 W:
- proiector led alb Cilia + fata abs culoare standard alba.
- cablul electric lungime 2.2 ml.
- duza de suctiune beton - 1 buc.
Productie: CCEI Franta respectiv Astral Pool Spania.
Pentru detalii suplimentare si informatii legate de stoc nu ezitati in a contacta unul dintre reprezentantii echipei consult-pools.ro.
| Marca | CCEI FRANCE |
|---|---|
| Denumire produs | Proiector |
| Termen de livrare | verifica termen |
| Garantie | 24 luni |
| Tensiune proiector | 12 V |
| Realizat din | abs |
| Putere sistem iluminare | 15 W |
| Conexiune | Trecere beton 15658 |
| Furnizor | CCEI |
| Greutate produs | 1 |
| Mod de comercializare | buc |
| Model proiector | Incastrat |
| Putere proiector W | 15 W |
Piese de schimb
-
Duza suctiune beton piscina
SKU: 00301Stoc Magazin
Proiector led alb piscina Cilia 15 W Franta
SKU: CA15WLa comandaLivrare: verifica termen498,19Â Lei
-
Skimer cu gura mare beton 15l, abs alb, debit 7.5 mc/h AstralPool Spania
SKU: 00252/2Stoc MagazinPret standard 431,64 Lei Prețul tăiat este cel mai mic pret la care a fost vândut produsul în ultimele 30 zile.Pret special 382,00 Lei
Promoție valabilă de la data de 19/Jan/2026, in limita stocului disponibil. -
Duza admisie beton pentru piscina filet exterior D63 - lipire D50 Astral Pool
SKU: 00295Stoc Magazin -
Shall we send you a message when we have discounts available?
Thank you! Please check your email inbox to confirm.
Oops! Notifications are disabled.



