Proiector led alb piscina Cilia 15 W Franta
Produse complementare
-
Duza admisie beton pentru piscina filet exterior D63 - lipire D50 Astral Pool
SKU: 00295Stoc Magazin
Proiector cu leduri alb Cilia Brio WRM subacvatic de 15 W oferit de catre cei de la CCEI Franta.
Caracterizat prin noutatea sa in ceea ce priveste sistemul de montare si fixare in structura de beton a piscinei. Recomandat pentru orice tip de piscina indiferent de finisajul acesteia: vitroceramica, mozaic, gresie sau membrana pvc liner.
Poate fi instalat cu succes pentru orice tip de piscina prin implementarea in structura de beton a piscinei a unei duze de conexiune cu filet interior D50 1 1/2".
Elemente componente proiector led Cilia 15 W:
- proiector led Cilia lumina alba + fata abs culoare standard alba.
- cablul electric lungime 2.2 ml.
Productie: CCEI Franta.
Se poate utiliza autonom sau impreuna cu tablou de comanda BRIO RC.
| Marca | CCEI FRANCE |
|---|---|
| Denumire produs | Proiector |
| Termen de livrare | verifica termen |
| Tensiune proiector | 12 V |
| Realizat din | abs |
| Putere sistem iluminare | 15 W |
| Conexiune | Trecere beton 3350 |
| Furnizor | CCEI |
| Mod de comercializare | Buc |
| Model proiector | Incastrat |
| Putere proiector W | 15 W |
-
-
-
-
-
-
-
Aspirator manual piscina Astral Pool
SKU: 40997La comandaLivrare: verifica termenPret standard 119,98 Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 113,98 Lei -
-
Clor lent tablete triclor 250 gr, concentratie 86 %, recipient 5kg AstralPool
SKU: 75162RStoc MagazinPret standard 232,56 Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 209,31 Lei -
-
-
-
Teava PVC - U conexiune Ø 63 lipire / lipire, AstralPool Spania
SKU: 02710-2.5MLStoc MagazinPret standard 32,39 Lei Prețul tăiat este cel mai mic pret la care a fost vândut produsul în ultimele 30 zile.Pret special 29,15 Lei
Promoție valabilă de la data de 19/Jan/2026, in limita stocului disponibil. -
Dus piscina solar Angel, aluminiu, rezervor 30 l, h 212 cm, 1/2" AstralPool
SKU: 56932Stoc Depozit APret standard 2.722,77 Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 2.450,50 Lei -
Cot pvc Ø50 - 1½" 90 grade, lipire lipire AstralPool
SKU: 32588La comandaPret standard 8,02 Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 7,48 Lei -
-
Teava PVC - U conexiune Ø 50 lipire / lipire, AstralPool Spania
SKU: 02709-2.5MLStoc Depozit APret standard 20,89 Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 17,48 Lei -
Pompa piscina Victoria Plus Silent 16 mc/h, 0.75 kw, 1 HP, 230 V II, Astral Pool
SKU: 65562Stoc Depozit APret standard 2.216,35 Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 1.994,72 Lei -
Duza admisie beton NORM pentru piscina filet exterior D63 - lipire D50 Astral Pool
SKU: 56498Stoc Magazin -
Shall we send you a message when we have discounts available?
Thank you! Please check your email inbox to confirm.
Oops! Notifications are disabled.




