Proiector led alb kit piscina Gaia 40 W Franta
Produse complementare
-
Conducta de perete
SKU: 15658Stoc Magazin
Conducta de perete inox AISI-304, 340 mm, 1 1/2"
SKU: 00328La comandaLivrare: 5 - 10 zile507,91Â Lei
Proiector cu leduri alb Gaia subacvatic de 40 W plus duza de conexiune in structura de beton a piscinei oferit de catre echipa consult-pools.ro tuturor celor interesati in achizitionarea unui sistem de iluminare furnizat impreuna cu kitul de prindere in beton.
Caracterizat prin noutatea sa in ceea ce priveste sistemul de montare si fixare in structura de beton a piscinei. Recomandat pentru orice tip de piscina indiferent de finisajul acesteia: vitroceramica, mozaic, gresie sau membrana pvc liner.
Furnizat impreuna cu duza de beton 00301 acest proiector poate fi instalat cu succes pentru orice tip de piscina. Conexiune duza de beton D50 1 1/2".
Elemente componente proiector led Gaia:
- proiector led Gaia lumina alba + fata abs culoare standard alba - 1 buc..
- cablul electric lungime 2.2 ml.
- duza de beton pentru prindere in beton - 1 buc.
Avantaje proiector pentru piscina cu led alb Gaia 40 W:
- consum de energie mult mai redus fata de proiectoarele clasice de 300 W (un consum de 7 ori mai mic decat cel in cazul proiectoarelor clasice);
- posibilitatea de a se monta cu usurinta la orice piscina aflata in executie;
- posibilitatea implementarii la o piscina existenta deja fara a se sparge structura de beton a piscinei a unui sistem de iluminare cu un efort minim;
| Marca | CCEI FRANCE |
|---|---|
| Denumire produs | Proiector |
| Termen de livrare | verifica termen |
| Tensiune proiector | 12 V |
| Spectru de lumina | alba |
| Realizat din | abs |
| Putere sistem iluminare | 42 W |
| Furnizor | CCEI |
| Greutate produs | 2 kg |
| Mod de comercializare | buc |
| Model proiector | Incastrat |
| Putere proiector W | 42 |
Piese de schimb
-
Duza suctiune beton piscina
SKU: 00301Stoc Magazin
Proiector led alb piscina Gaia 40 W Franta
SKU: PF10R242La comandaLivrare: verifica termen594,33Â Lei
Shall we send you a message when we have discounts available?
Thank you! Please check your email inbox to confirm.
Oops! Notifications are disabled.



