Profil gratar piscina colturi bej 195 mm 00225CL90195
ASTRALPOOL
SKU:
00225CL90195
ASTRALPOOL
Potrivit pentru gratarul perimetral cu latimea de 195 mm.
Distribuie
La comanda
 Livrare: 10 - 15 zile
  Plata in avans: 50
283,35 Lei
Consultanta gratuita
Calitatea producatorului
Discount per comanda
Transport personalizat
Culoare standard: bej;
Latime interior: 195 mm;
Inaltime: 22 mm;
Latime exterioara: 245 mm.
Compatibilitate: cu orice model de gratar perimetral a carui latime este de 195 mm.
Specificatii
Marca ASTRALPOOL
Termen de livrare 10 - 15 zile
Plata in avans 50
Culoare gratar piscina Bej
Dimensiuni gabaritice 195 * 22 * 245 mm
Furnizor Fluidra International
Greutate produs 1
Inaltime gratar modular 22 mm
Latime gratar perimetral 195 mm
Mod de comercializare Buc
Scrie si tu o recenzie
Spune-ne parerea ta despre acest produs:Profil gratar piscina colturi bej 195 mm 00225CL90195