Kit filtru piscina debit 4 mc PZN4




- Recomandat pentru piscine ale caror volum de apa nu depaseste 24 mc.
Creat si propus de catre echipa consult-pools.ro, kitul de echipamente pentru piscina PZN4 se identifica ca un mixt intre doua produse compatibile oferite de catre cei de la Pool Zone - filtrul cu nisip respectiv Astral Pool Spania - materialul filtrant granulometrie 0.4 -0.8 mm.
- Echipament pentru filtrare apa din piscine compus din filtru cu nisip Pool Zone D350 Top CH601350 - 1 buc plus materialul filtrant granulometrie 0.4 - 0.8 mm - 25 kg.
- Debit filtrare maxim asigurat de filtru cu nisip - 4,0 mc/h.
- Recomandat pentru piscine ale caror volum de apa nu depaseste 24 mc.
Functii:
- Filtrarea apei din piscina (se impune in mod obligatoriu achizitionarea unei pompe de recirculare compatibila cu filtrul);
Elemente componente:
- filtru piscina oferit de catre cei de la Pool Zone CH601350 debit 4 mc/h;
- material filtrant Astral Pool Spania - cantitate 25 kg ( 25 kg/sac).
Accesorii obligatorii:
- Pompa de recirculare apa din piscina debit 4 mc/h - Pentru consultanta de specialitate in vederea alegerii pompei adecvate filtrului cu nisip nu ezitati in a contacta unul dintre reprezentatii echipei consult-pools.ro;
| Marca | CONSULT&MANAGEMENT-POOLS |
|---|---|
| Volum de apa piscina privata | 24 mc |
| Termen de livrare | 1 - 3 zile |
| Garantie | 24 luni |
| Conexiune vana multiport | D50 |
| Debit filtru piscina mc/h | 4 mc/h |
| Diametru filtru mm | D=350 mm |
| Dop purjare filtru | Da |
| Furnizor | Consult Pools |
| Greutate produs | 32 kg |
| Inaltime filtru | H=726 mm |
| Mod de comercializare | Set |
| Necesar material filtrant | Inclus |
