Kit echipament piscina volum 60 mc HYSP10
Kit echipament filtrare piscina volum de apa 60 mc-Â Â Echipament pentru filtrare apa din piscina compus din filtru cu nisip Powerline Hayward plus pompa de recirculare Hayward Powerline 11 mc/h 81005E2.
| Denumire | Cod Sku | Cantitate |
| Filtru piscina Powerline D520 10 mc/h HY520 | 81103 | 1 |
| Pompa piscina Hayward Powerline 11 mc/h | 81005E2 | 1 |
Adauga elemente suplimentare (daca ai nevoie):
| Codul | Nume produs | Stoc | Pret | Cantitate | Valoare | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 81103 | Filtru piscina Powerline D520 10 mc/h HY520 |
Stoc Depozit B
|
1.545,55Â Lei
|
||||||||
| 81005E2 | Pompa piscina Hayward Powerline 11 mc/h |
Stoc Depozit B
|
Pret standard
1.792,51Â Lei
Acesta este Pretul Recomandat de Producator.
Pret special
1.689,00Â Lei
|
||||||||
Produse complementare
-
Kit elemente de montaj piscina pentru 40 mc apa EM4001
SKU: EM4001Stoc Magazin
Kit elemente de montaj piscina pentru 40 mc apa, sifon patrat
SKU: EM40SStoc Magazin
Kit echipament filtrare piscina volum de apa 60 mc
-Â Â Echipament pentru filtrare apa din piscina compus din filtru cu nisip Powerline Hayward plus pompa de recirculare Hayward Powerline 11 mc/h 81005E2.
- Â Debit de 11 mc/h.
-Â Â Recomandat pentru piscine ale caror volum de apa nu depaseste 60 mc.
Prezentare produs:
Kit echipament pentru filtrare apa din piscina al caror volum nu depaseste 60 mc de apa. Avand la baza echipamente bine alese, kitul de echipamente  81676 permite recircularea si filtrarea intregului volum de apa in maxim 6 ore. In acest fel intregul proces de tratare a apei din piscina, folosind substante adecvate se va finaliza prin mentinerea parametrilor fizico-chimici si a celor bacteriologici in limitele normale.
Specificatii tehnice:
-  Echipament pentru filtrare apa din piscina compus din filtru cu nisip Powerline Hayward plus pompa de recirculare Hayward Powerline 11 mc/h 81005E2.
-Â Â Â Debit de 11 mc/h.
-Â Â Â Recomandat pentru piscine ale caror volum de apa nu depaseste 60 mc/h.
-Â Â Â Pompa piscina Hayward Powerline 11 mc/h 81005E2.
-Â Â Â Filtru Top Powerline D520 debit 10 mc/h 81103.
-Â Â Â Materialul filtrant necesar pentru filtru cu nisip nu este prevazut.
| Marca | CONSULT&MANAGEMENT-POOLS |
|---|---|
| Volum de apa piscina privata | 48 mc |
| Garantie | 24 luni |
| Conexiune | D50 |
| Conexiune vana multiport | D50 |
| Debit filtru piscina mc/h | 10 mc/h |
| Debit pompa | 8 mc/h |
| Furnizor | Hayward |
| Greutate produs | 16 kg |
| Mod de comercializare | Set |
| Necesar material filtrant | 100 kg |
| Putere pompa HP | 0.50 HP |
| Putere pompa KW | 0.37kW |
-
-
-
Nisip material filtrant pentru piscina 0.4 -0.8 mm AstralPool
SKU: 00596Stoc MagazinPret standard 81,54 Lei Prețul tăiat este cel mai mic pret la care a fost vândut produsul în ultimele 30 zile.Pret special 73,38 Lei
Promoție valabilă de la data de 19/May/2026, in limita stocului disponibil. -
Nisip material filtrant pentru piscina granulometrie 0.5 - 1.0 mm Enisal
SKU: 03603La comandaLivrare: 1 - 3 zile70,02Â Lei
Shall we send you a message when we have discounts available?
Thank you! Please check your email inbox to confirm.
Oops! Notifications are disabled.



