Kit echipament piscina Pro Series T volum 90 mc, 500679S244TXE
Kit echipament filtrare piscina Pro Series volum de apa 90 mc-  Echipament pentru filtrare apa din piscina compus din filtru cu nisip Pro Series Top Hayward S244TXE plus pompa de recirculare Hayward 81007E2.
| Denumire | Cod Sku | Cantitate |
| Filtru piscina Pro Series Top Hayward D600 14 mc/h | S244TXE | 1 |
| Pompa piscina Hayward Powerline 15 mc/h | 81007E2 | 1 |
Adauga elemente suplimentare (daca ai nevoie):
| Codul | Nume produs | Stoc | Pret | Cantitate | Valoare | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| S244TXE | Filtru piscina Pro Series Top Hayward D600 14 mc/h |
Stoc Depozit B
|
2.905,17Â Lei
|
||||||||
| 81007E2 | Pompa piscina Hayward Powerline 15 mc/h |
Stoc Magazin
|
Pret standard
2.099,76Â Lei
Acesta este Pretul Recomandat de Producator.
Pret special
1.977,76Â Lei
|
||||||||
Produse complementare
Kit echipament filtrare piscina Pro Series volum de apa 90 mc
-Â Â Echipament pentru filtrare apa din piscina compus din filtru cu nisip Pro Series Top Hayward S244TXE plus pompa de recirculare Hayward 81007E2.
- Â Debit de 15 mc/h.
-Â Â Â Recomandat pentru piscine ale caror volum de apa nu depaseste 90 mc.
Â
Prezentare produs:
Kit echipament pentru filtrare apa din piscina al caror volum nu depaseste 90 mc de apa. Avand la baza echipamente bine alese, kitul de echipamente S244T679 permite recircularea si filtrarea intregului volum de apa in maxim 6 ore. In acest fel intregul proces de tratare a apei din piscina, folosind substante adecvate se va finaliza prin mentinerea parametrilor fizico-chimici si a celor bacteriologici in limitele normale.
Â
Specificatii tehnice:
-  Echipament pentru filtrare apa din piscina compus din filtru cu nisip Pro Series Top Hayward S244TXE plus pompa de recirculare Hayward 81007E2.
-Â Â Â Debit de 15 mc/h.
-Â Â Â Recomandat pentru piscine ale caror volum de apa nu depaseste 90 mc/h.
-Â Â Â Pompa piscina Hayward debit 15 mc/h 81007E2.
-   Filtru Pro Series Top D600 debit 14 mc/h S244TXE.
-Â Â Â Materialul filtrant necesar pentru filtru cu nisip nu este prevazut.
| Marca | CONSULT&MANAGEMENT-POOLS |
|---|---|
| Volum de apa piscina privata | 90 mc |
| Garantie | 24 luni pompa / 60 luni filtru |
| Conexiune | D50 |
| Conexiune vana multiport | D50 |
| Debit filtru piscina mc/h | 14 mc/h |
| Debit pompa | 15 mc/h |
| Furnizor | Hayward |
| Greutate produs | 19 kg |
| Mod de comercializare | Set |
| Necesar material filtrant | 150 kg |
| Putere pompa HP | 1.5 hp |
| Putere pompa KW | 1.1 kW |
Piese de schimb
-
Turbina pompa piscina Hayward Powerline
SKU: SPX8100BLa comanda171,24Â Lei
Cos prefiltru pompa Hayward Powerline
SKU: SPX8100MStoc Magazin
Holender conector pompa Hayward
SKU: SPX8100UNBPAKLa comandaLivrare: verifica termen73,21Â Lei
Holender pompa piscina Hayward 1/4 - 1.5 HP
SKU: SPX8100UNSPAK1La comandaLivrare: verifica termen54,92Â Lei-
-
Nisip material filtrant pentru piscina 0.4 -0.8 mm AstralPool
SKU: 00596Stoc MagazinPret standard 81,54Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 73,38Â Lei -
Nisip material filtrant pentru piscina granulometrie 0.5 - 1.0 mm Enisal
SKU: 03603La comandaLivrare: 1 - 3 zile70,02Â Lei -
Scrie si tu o recenzie
Shall we send you a message when we have discounts available?
Thank you! Please check your email inbox to confirm.
Oops! Notifications are disabled.




