Bec piscina proiector subacvatic PAR56
Bec pentru proiector subacvatic de 300 W - PAR 56 recomandat a fi utilizabil pentru toate proiectoarele cu nisa de incastrare in structura de beton a piscinei.
Produse complementare
-
Proiector beton piscina 300W 12V Astral Pool
SKU: 07844La comandaLivrare: verifica termen388,93Â Lei
Proiector liner piscina 300W 12V Astral Pool
SKU: 07856La comandaLivrare: verifica termen528,90Â Lei
Bec pentru proiector subacvatic de 300 W - PAR 56 recomandat a fi utilizabil pentru toate proiectoarele cu nisa de incastrare in structura de beton a piscinei.
Standard: PAR 56.
Productie General Electric
Compatibil cu proiectoarele standard de la Astral Pool cod 07844 / 33975 si 07856, proiectoare atat pentru piscinele finisate cu mozaic sau vopsite cat si pentru piscinele la care finisajul se realizeaza cu membrana pvc liner.
| Marca | ASTRALPOOL |
|---|---|
| Denumire produs | Bec |
| Termen de livrare | scos din productie |
| Tensiune proiector | 12 V |
| Standard proiector | PAR 56 |
| Spectru de lumina | alba |
| Cablu electric alimentare proiector | 2 * 6 mm |
| Putere sistem iluminare | 300 W |
| Diametru nisa | 280 mm |
| Furnizor | Fluidra International |
| Greutate produs | 1 |
| Mod de comercializare | Buc |
| Model proiector | Incastrat |
| Putere proiector W | 300 W |
-
Clor lent tablete triclor 250 gr, concentratie 86 %, recipient 5kg AstralPool
SKU: 75162RStoc MagazinPret standard 232,56Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 209,31Â Lei -
Algicid cu purificator Astral Pool 5l
SKU: 11414Stoc MagazinPret standard 87,59Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 78,83Â Lei -
-
-
Solutie curatare si decalcifiere inox Astral Pool 1l
SKU: 18713La comandaLivrare: verifica termen98,68Â Lei -
-
-
-
-
Triplex tablete multiaction CTX392, 250 gr, concentratie 83 %, recipient 5 kg CTX Professional
SKU: 75144RStoc MagazinPret standard 247,89Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 223,10Â Lei -
-
Furtun de aspirare piscina Evaflex D38 * 10 ml
SKU: Evaflex38/10La comandaLivrare: indisponibil155,58Â Lei -
-
Proiector beton piscina 300W 12V Astral Pool
SKU: 07844La comandaLivrare: verifica termen388,93Â Lei -
Nisa de incastrare Fata abs proiector LED 0785601
SKU: 0785601La comandaLivrare: verifica termen528,90Â Lei -
-
-
Cot pvc Ø50 - 1½" 90 grade, lipire lipire AstralPool
SKU: 32588La comandaPret standard 8,02Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 7,48Â Lei -
-
-
Aspirator manual piscina Astral Pool
SKU: 40997La comandaLivrare: verifica termenPret standard 119,98Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 113,98Â Lei -
-
Pompa piscina Victoria Plus Silent 21.5 mc/h, 1.10 kw, 1.5 HP, 230 V II, Astral Pool
SKU: 65564Stoc Magazin -
Clor soc granule CTX 200, concetratie 55%, recipient 5 kg CTX Professional
SKU: 03137RStoc MagazinPret standard 235,95Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 212,36Â Lei -
Algicid cristal antialge, eficacitate bactericida si algicida, lichid 5l CTX 60
SKU: 03190RStoc Magazin -
Nisa de incastrare Fata abs proiector LED 078401
SKU: 078401La comandaLivrare: indisponibil330,69Â Lei -
Tester ph si cl clasic PZ pentru piscina
SKU: 25684PZLa comandaLivrare: verifica termen36,83Â Lei -
Triplex tablete multiaction 250 gr, concentratie 83 %, recipient 5 kg AstralPool
SKU: 75160RStoc MagazinPret standard 243,40Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 231,23Â Lei -
Holender pompa hidromasaj Sam Italia
SKU: 278673/278340/218019La comandaLivrare: verifica termen192,86Â Lei -
Antialge CTX 60-25l
SKU: CTX 60-25 lLa comandaPret standard 279,44Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 251,49Â Lei -
Cot pvc Ø50 - 1½" 90 grade, lipire lipire Plimat
SKU: C9050Stoc MagazinPret standard 7,57Â Lei Acesta este Pretul Recomandat de Producator.Pret special 5,91Â Lei
Scrie si tu o recenzie
Shall we send you a message when we have discounts available?
Remind me later
Thank you! Please check your email inbox to confirm.
Oops! Notifications are disabled.



